Grindų betonavimas

BMS Worker No.1

BMS Worker No.1

Betonavimo darbus atliekame kokybiškai ir itin greitai, naudodami modernų vokiečių kompanijos BMS Worker No.1“ betono padavimo siurblį, kuris pasižymi lengvu transportavimu ir paruošimu darbui. BMS Worker No.1 serijos mašinos skirtos įvairių betono, tinko bei grindų liejimo mišinių sumaišymui ir padavimui į darbo vietą. Mašinos pagalba galima transportuoti žvyrą, smėlį net ir juodžemį, taip pat paruoštus statybinius mišinius.

  • Statybų aikštelėje ruošiamas betono skiedinys lanksčiosiomis žarnomis lengvai pasiekia objektą, todėl yra pigesnis, nei gaminamas betono mazge, bei išsaugo geriausias savo sąvybes.
  • Lengvai pagaminamas tikslus mišinio kiekis, t. y. jo paruošiama tik tiek, kiek reikia.
  • Paviršius idealiai išlyginamas betoną užtrynus elektrinėmis glaistyklėmis, todėl grindys tampa labai lygios ir gali būti dengiamos kitais dangos sluoksniais – plytelėmis, kilimine danga, linoleumu, laminatu ar kita grindų danga.

Grindų Betonavimas


Elektrinė Betono Glaistyklė

Visus betonavimo darbus atlieka tik ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti darbuotojai, kurie puikiai valdo naudojamą techniką ir yra patikimi statybų srities specialistai.

Maloniai suteiksime visą reikalingą informaciją telefonu

+37067819899